0 thumbnail image for DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема
1 thumbnail image for DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема
2 thumbnail image for DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема
3 thumbnail image for DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема
Selected image for DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема
Selected image for DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема
Selected image for DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема
Selected image for DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема

DEWALT Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема

SBD
17.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
13.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Жолта

Опис на производот

Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
6.73 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
7D5H24837J

EAN /   код

EAN /   код
5035048356210
17.990 ДЕНЗаштеда 4.000 ДЕН
13.990ДЕН
Понудата важи од 04/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Аку. кружна пила 55mm 18V 165x20mm без опрема

Спецификации

Бренд
DEWALT

Тежина и димензии

Тежина
6.73 kg

Карактеристики

Боја на производот
Жолта

Ананас ID

Шифра на производот
7D5H24837J

EAN /   код

EAN /   код
5035048356210
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.