Slike DEWALT Ексцентрична брусилка DWE6423 125m 280W жолта
Slike DEWALT Ексцентрична брусилка DWE6423 125m 280W жолта

DEWALT Ексцентрична брусилка DWE6423 125m 280W жолта

SBD
8.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 280 W
• Ексцентричност: 2,6 mm
• Број на вибрации: 8.000 - 12.000 min-1
• Дијаметар на брусна плоча: 125 mm
• Тежина: 1,28 kg

Опсег на испорака:
• DeWalt DWE6423
• Торба за прав со вграден адаптер

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Ексцентрична мелница
Основен материјал
Метал

Изведба

Брзина на мирување (мин.)
8000 RPM
Брзина на мирување (макс.)
12000 RPM

Ананас ID

Шифра на производот
PNIQ127812

EAN /   код

EAN /   код
5035048553954
8.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Карактеристики:
• Моќност: 280 W
• Ексцентричност: 2,6 mm
• Број на вибрации: 8.000 - 12.000 min-1
• Дијаметар на брусна плоча: 125 mm
• Тежина: 1,28 kg

Опсег на испорака:
• DeWalt DWE6423
• Торба за прав со вграден адаптер

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Ексцентрична мелница
Основен материјал
Метал

Изведба

Брзина на мирување (мин.)
8000 RPM
Брзина на мирување (макс.)
12000 RPM

Ананас ID

Шифра на производот
PNIQ127812

EAN /   код

EAN /   код
5035048553954
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.