Slike DEWALT Електро пневматски чекан за уривање D25960K Жолта
Slike DEWALT Електро пневматски чекан за уривање D25960K Жолта

DEWALT Електро пневматски чекан за уривање D25960K Жолта

SBD
109.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Највисока продуктивност благодарение на оптималната рамнотежа на моќта, ударната енергија и вибрациите. Најниски вибрации во класата. Цврст и докажан дизајн. Функцијата мек старт обезбедува прецизно ракување.

Карактеристики:
Прифаќање на алат: 28 mm HEX
Влезна моќност: 1600 W
Отчукувања во минута: 1450 отчукувања/мин
Енергија на удар (EPTA 05/2009): 35 J
Тежина: 18,4 kg
Димензии (ШxДxВ): 130 x 795 x 260 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Електро-пневматски чекан

Изведба

Број на удари/мин.
1450

Карактеристики

Тип на чак
Хекс

Моќ

Влезна моќност
1600 W

Тежина

Ширина
130 mm
Длабочина
795 mm
Висина
260 mm

Ананас ID

Шифра на производот
JHWI2N28K9

EAN /   код

EAN /   код
5035048297162
109.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Највисока продуктивност благодарение на оптималната рамнотежа на моќта, ударната енергија и вибрациите. Најниски вибрации во класата. Цврст и докажан дизајн. Функцијата мек старт обезбедува прецизно ракување.

Карактеристики:
Прифаќање на алат: 28 mm HEX
Влезна моќност: 1600 W
Отчукувања во минута: 1450 отчукувања/мин
Енергија на удар (EPTA 05/2009): 35 J
Тежина: 18,4 kg
Димензии (ШxДxВ): 130 x 795 x 260 mm

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Електро-пневматски чекан

Изведба

Број на удари/мин.
1450

Карактеристики

Тип на чак
Хекс

Моќ

Влезна моќност
1600 W

Тежина

Ширина
130 mm
Длабочина
795 mm
Висина
260 mm

Ананас ID

Шифра на производот
JHWI2N28K9

EAN /   код

EAN /   код
5035048297162
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.