Slike DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта
Slike DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта
Slike DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта
Slike DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта
Slike DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта
Slike DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта
Slike DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта
Slike DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта

DEWALT ударна дупчалка DWD024S жолта

SBD
7.990ДЕН

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Ударна дупчалка со регулација на брзината. Лесен и компактен за лесно нанесување.
Карактеристики:
• Моќност 650 W
• Број на вртежи без оптоварување 2.800 вртежи во минута
• Чак: 13 mm
• Тип на глава: брзо ослободување
• Регулација на брзина
Капацитет на дупчење:
• Дрво: 20 mm
• Метал: 13 mm
• Тула: 16 mm
• Тежина: 2,4 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Ударна вежба

Изведба

Ширина на чашката (макс.)
1.3 cm
Опсег на брзина на центрифугирање
2800

Карактеристики

Тип на чак
Брзо ослободување

Моќ

Излезна моќност
650 W

Ананас ID

Шифра на производот
MFIQ1UH6NT

EAN /   код

EAN /   код
5035048268193
7.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Ударна дупчалка со регулација на брзината. Лесен и компактен за лесно нанесување.
Карактеристики:
• Моќност 650 W
• Број на вртежи без оптоварување 2.800 вртежи во минута
• Чак: 13 mm
• Тип на глава: брзо ослободување
• Регулација на брзина
Капацитет на дупчење:
• Дрво: 20 mm
• Метал: 13 mm
• Тула: 16 mm
• Тежина: 2,4 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Ударна вежба

Изведба

Ширина на чашката (макс.)
1.3 cm
Опсег на брзина на центрифугирање
2800

Карактеристики

Тип на чак
Брзо ослободување

Моќ

Излезна моќност
650 W

Ананас ID

Шифра на производот
MFIQ1UH6NT

EAN /   код

EAN /   код
5035048268193
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.