Slike DEWALT VersaClutch DW268K Електричен универзален шрафцигер жолта
Slike DEWALT VersaClutch DW268K Електричен универзален шрафцигер жолта

DEWALT VersaClutch DW268K Електричен универзален шрафцигер жолта

SBD
22.990 ДЕНЗаштеда 2.299 ДЕН
20.691ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Жолта

Информации за испорака

Опис на производот

Идеален за придвижување на завртки во дрво, пластика и метал. Разноврсна алатка со контрола на вртежниот момент. Лесниот и компактен дизајн го намалува заморот на корисникот и ја зголемува продуктивноста. Уникатниот систем за контрола на вртежниот момент овозможува поставување ограничувања додека ја одржува способноста да се забиваат завртките во тврди материјали како дрво.

Карактеристики:
• Излезна моќност: 540 W
• Прифаќање: 6,35 mm Hex
• Брзина: 0-2500 вртежи во минута
• Максимален вртежен момент: 4 -2 6Nm (лево/десно)
• Најголем дијаметар на завртката: 6,3 mm
• Тежина: 1,3 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Електричен шрафцигер

Изведба

Максимален вртежен момент
26 Nm
Вртежен момент (мин.)
4 Nm
Опсег на брзина на центрифугирање
2500

Моќ

Излезна моќност
540 W

Ананас ID

Шифра на производот
R5ZJ29A1YU

EAN /   код

EAN /   код
5011402272433
22.990 ДЕНЗаштеда 2.299 ДЕН
20.691ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

Идеален за придвижување на завртки во дрво, пластика и метал. Разноврсна алатка со контрола на вртежниот момент. Лесниот и компактен дизајн го намалува заморот на корисникот и ја зголемува продуктивноста. Уникатниот систем за контрола на вртежниот момент овозможува поставување ограничувања додека ја одржува способноста да се забиваат завртките во тврди материјали како дрво.

Карактеристики:
• Излезна моќност: 540 W
• Прифаќање: 6,35 mm Hex
• Брзина: 0-2500 вртежи во минута
• Максимален вртежен момент: 4 -2 6Nm (лево/десно)
• Најголем дијаметар на завртката: 6,3 mm
• Тежина: 1,3 kg

Спецификации

Бренд
DEWALT

Технички детали

Боја на производот
Жолта
Тип
Електричен шрафцигер

Изведба

Максимален вртежен момент
26 Nm
Вртежен момент (мин.)
4 Nm
Опсег на брзина на центрифугирање
2500

Моќ

Излезна моќност
540 W

Ананас ID

Шифра на производот
R5ZJ29A1YU

EAN /   код

EAN /   код
5011402272433
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.