Slike DIPLON Туш црево 1.5 м
Slike DIPLON Туш црево 1.5 м

DIPLON Туш црево 1.5 м

Меркур
215ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Црево за туш со должина од 1,5м и стандарден приклучок.

Спецификации

Бренд
DIPLON

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања

Ананас ID

Шифра на производот
V52PCBHO7C

EAN /   код

EAN /   код
860600735935
215ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Црево за туш со должина од 1,5м и стандарден приклучок.

Спецификации

Бренд
DIPLON

Карактеристики

Тип на производ
Опрема за бања

Ананас ID

Шифра на производот
V52PCBHO7C

EAN /   код

EAN /   код
860600735935
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.