Slike DIPLON Туш рачка дип
Slike DIPLON Туш рачка дип

DIPLON Туш рачка дип

Меркур
335ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Туш рачка со стандарден прилкучок, идеално се вклопува со секоја бања и сите видоби на ентериер.
Можност за подесување на 3 различни излези на водата.
1.средишен дел со ефект на масажа,
2.надворешен дел за релаксација
3.целосен истек 1+2

Спецификации

Бренд
DIPLON

Карактеристики

Тип на производ
Туш глави

Ананас ID

Шифра на производот
ZE1PCPGIQL

EAN /   код

EAN /   код
860501507447
335ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Туш рачка со стандарден прилкучок, идеално се вклопува со секоја бања и сите видоби на ентериер.
Можност за подесување на 3 различни излези на водата.
1.средишен дел со ефект на масажа,
2.надворешен дел за релаксација
3.целосен истек 1+2

Спецификации

Бренд
DIPLON

Карактеристики

Тип на производ
Туш глави

Ананас ID

Шифра на производот
ZE1PCPGIQL

EAN /   код

EAN /   код
860501507447

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.