Selected image for Диспанзер За Млеко Бел

Диспанзер За Млеко Бел

Loco Croco
230ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Диспанзер за млеко бел
• Да го храните Вашето бебе со помош на овој диспанзер е многу практично и брзо! Се што треба да направите е да го истурите прашокот за храна во претходно зовриена и оладена вода.
• Идеален е за дома или за патување.
• Диспанзерот се состои од три прегради. Благодарение на подвижниот капак, можете лесно да ја префрлите прашкастата храна од преградата што ја сакате во шишето.
• Диспанзерот е погоден за стерилизација, микробранова печка и машина за миење садови.
• 0% BPA.
• Димензии на производот: 10×10 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 10×10 cm
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
SI2OR1PIB5

EAN /   код

EAN /   код
ANY6ZVCZ76
230ДЕН

Опис на производот

Диспанзер за млеко бел
• Да го храните Вашето бебе со помош на овој диспанзер е многу практично и брзо! Се што треба да направите е да го истурите прашокот за храна во претходно зовриена и оладена вода.
• Идеален е за дома или за патување.
• Диспанзерот се состои од три прегради. Благодарение на подвижниот капак, можете лесно да ја префрлите прашкастата храна од преградата што ја сакате во шишето.
• Диспанзерот е погоден за стерилизација, микробранова печка и машина за миење садови.
• 0% BPA.
• Димензии на производот: 10×10 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Други карактеристики
Димензии на производот: 10×10 cm
Без БПА
Да

Ананас ID

Шифра на производот
SI2OR1PIB5

EAN /   код

EAN /   код
ANY6ZVCZ76
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.