Selected image for Диспанзер За Млеко Со 3 Дела Син

Диспанзер За Млеко Со 3 Дела Син

Loco Croco
380ДЕН

Боја:Сина

Опис на производот

ДИСПАНЗЕР ЗА МЛЕКО СО 3 ДЕЛА ПЛАВ
• Идеален е за дома или за патување.
• Диспанзерот се состои од три прегради.
• Можете да го користите поединечно или заедно.
• Димензии на пакувањето: 18x9x9 cm.
• Димензии на производот: 18×8 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 18×8 cm

Ананас ID

Шифра на производот
JW1ORI2YE3

EAN /   код

EAN /   код
AN85ZVCBJM
380ДЕН

Опис на производот

ДИСПАНЗЕР ЗА МЛЕКО СО 3 ДЕЛА ПЛАВ
• Идеален е за дома или за патување.
• Диспанзерот се состои од три прегради.
• Можете да го користите поединечно или заедно.
• Димензии на пакувањето: 18x9x9 cm.
• Димензии на производот: 18×8 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.35 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сина
Пол
Машки
Други карактеристики
Димензии на производот: 18×8 cm

Ананас ID

Шифра на производот
JW1ORI2YE3

EAN /   код

EAN /   код
AN85ZVCBJM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.