Slike ДИТО Тегла со капак 720 мл
Slike ДИТО Тегла со капак 720 мл

ДИТО Тегла со капак 720 мл

Меркур
25ДЕН

Боја:Без боја

Информации за испорака

Опис на производот

Тегла со капак и капацитет од 720мл

Спецификации

Бренд
ДИТО

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за складирање на храна
Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
OTKSPLA0GK

EAN /   код

EAN /   код
200000498942
25ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Тегла со капак и капацитет од 720мл

Спецификации

Бренд
ДИТО

Карактеристики

Тип на производ
Контејнери за складирање на храна
Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
OTKSPLA0GK

EAN /   код

EAN /   код
200000498942
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.