Selected image for Дизни сет принцези нокти

Дизни сет принцези нокти

AНАНАС ШОП
728ДЕН

Опис на производот

Метална футрола Disney Princess со три различни бои на лакови и налепници за украсување на вашите нокти! Сега вашите омилени принцези имаат своја линија за нега на кожа. Со оригиналните производи на Markwins, можете да создадете своја сопствена неверојатна колекција на вашите омилени херои. Сите производи се хипоалергени, безбедни и погодни за деца над 3 + возраст.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
125 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9A1QYH2ZSV

EAN /   код

EAN /   код
4038033803455
728ДЕН

Опис на производот

Метална футрола Disney Princess со три различни бои на лакови и налепници за украсување на вашите нокти! Сега вашите омилени принцези имаат своја линија за нега на кожа. Со оригиналните производи на Markwins, можете да создадете своја сопствена неверојатна колекција на вашите омилени херои. Сите производи се хипоалергени, безбедни и погодни за деца над 3 + возраст.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
125 kg

Ананас ID

Шифра на производот
9A1QYH2ZSV

EAN /   код

EAN /   код
4038033803455
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.