Selected image for DOC PHARMA Doc витамин c 500 mg

DOC PHARMA Doc витамин c 500 mg

190ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Doc Vitamin C е додаток во исхраната кој содржи 500 mg аскорбинска киселина. Doc Vitamin C е во форма на таблети со продолжено ослободување и е дизајниран да се ослободи во подолг временски период.

Спецификации

Бренд
DOC PHARMA

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
C2KSPZBHVD

EAN /   код

EAN /   код
5200408700266
190ДЕН

Опис на производот

Карактеристики:
Doc Vitamin C е додаток во исхраната кој содржи 500 mg аскорбинска киселина. Doc Vitamin C е во форма на таблети со продолжено ослободување и е дизајниран да се ослободи во подолг временски период.

Спецификации

Бренд
DOC PHARMA

Тежина и димензии

Тежина
0.34 kg

Ананас ID

Шифра на производот
C2KSPZBHVD

EAN /   код

EAN /   код
5200408700266
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.