Slike DOLU Хранилка  7450D
Slike DOLU Хранилка  7450D

DOLU Хранилка 7450D

АНАНАС ШОП
2.000 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Боја:Сива

Информации за испорака

Опис на производот

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.
• Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.

Спецификации

Бренд
Dolu

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
7H0JCJLJGD

EAN /   код

EAN /   код
AN430GC8FR
2.000 ДЕНЗаштеда 510 ДЕН
1.490ДЕН
Понудата важи од 01/03/2024 до 30/03/2024

Информации за испорака

Опис на производот

• Наменета за деца од 6 до 36 месеци.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Навлаката на седиштето е едноставна за чистење и одржување.
• Послужавник со подлога кои лесно се вадат за миење.

Спецификации

Бренд
Dolu

Карактеристики

Боја на производот
Сива

Ананас ID

Шифра на производот
7H0JCJLJGD

EAN /   код

EAN /   код
AN430GC8FR
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.