Slike Дозер за течен сапун су 2401
Slike Дозер за течен сапун су 2401

Дозер за течен сапун су 2401

Меркур
430ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

Дозер за течен сапун су 2401

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Дозери за сапун
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
SH2NVMUG5C

EAN /   код

EAN /   код
860600735231
430ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Дозер за течен сапун су 2401

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Тип на производ
Дозери за сапун
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
SH2NVMUG5C

EAN /   код

EAN /   код
860600735231
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.