Selected image for Дозер за зејтин 1/1 ек19-8

Дозер за зејтин 1/1 ек19-8

130ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Дозер за зејтин 1/1 ек19-8

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
PHY5VT3Q7W

EAN /   код

EAN /   код
ANBS91SJ3P
130ДЕН

Опис на производот

Дозер за зејтин 1/1 ек19-8

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
PHY5VT3Q7W

EAN /   код

EAN /   код
ANBS91SJ3P
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.