Selected image for Дозер

Дозер

Хомакс
60ДЕН

Боја:Без боја

Опис на производот

Дозер

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
IJ476E90R7

EAN /   код

EAN /   код
ANJEZB6YZB
60ДЕН

Опис на производот

Дозер

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Без боја

Ананас ID

Шифра на производот
IJ476E90R7

EAN /   код

EAN /   код
ANJEZB6YZB
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.