Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл
Slike DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл

DR.SCHELLER Интензивна ноќна крема со магарешки трн и чиа за сува кожа - 49мл

Декоратива класик дооел
935ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Интензивна и регенерирачка ноќна крема за лице со магарешки трн и чиа на Dr.Scheller за многу сува кожа
• Го поддржува процесот на природна регенерација
• Ја смирува кожата
• Го обновува липидниот слој на кожата
• Ја измазнува сувата кожа
Смирувачка нега: Богатата крема го подобрува и поддржува природниот процес на регенерација во текот на ноќта.
Го зајакнува липидниот баланс на кожата, ја зголемува еластичноста на кожата и го елиминира непријатното чувство на сува кожа.
Ја обновува и балансира кожата навечер.
Dr.Scheller е единствената марка природна козметика која го користи комплексот PhytoSolve®* од лецитин од соја и други корисни состојки во форма на микрокапсули кои пренесуваат чисти природни состојки длабоко во кожата.
Маслото од магарешки трн делува од надвор кон внатре.
Другата главна активна состојка со висок квалитет, чија екстрактот се капсулира во кожата преку технологијата PhytoSolve® и делува одвнатре према надвор.
*регистрирана трговска марка на Lipoid
Начин на употреба: Нанесете навечер на чиста кожа и нежно масирајте со лесни движења.

Спецификации

Бренд
DR.SCHELLER

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
XSM34D9E60

EAN /   код

EAN /   код
4051424550318
935ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Интензивна и регенерирачка ноќна крема за лице со магарешки трн и чиа на Dr.Scheller за многу сува кожа
• Го поддржува процесот на природна регенерација
• Ја смирува кожата
• Го обновува липидниот слој на кожата
• Ја измазнува сувата кожа
Смирувачка нега: Богатата крема го подобрува и поддржува природниот процес на регенерација во текот на ноќта.
Го зајакнува липидниот баланс на кожата, ја зголемува еластичноста на кожата и го елиминира непријатното чувство на сува кожа.
Ја обновува и балансира кожата навечер.
Dr.Scheller е единствената марка природна козметика која го користи комплексот PhytoSolve®* од лецитин од соја и други корисни состојки во форма на микрокапсули кои пренесуваат чисти природни состојки длабоко во кожата.
Маслото од магарешки трн делува од надвор кон внатре.
Другата главна активна состојка со висок квалитет, чија екстрактот се капсулира во кожата преку технологијата PhytoSolve® и делува одвнатре према надвор.
*регистрирана трговска марка на Lipoid
Начин на употреба: Нанесете навечер на чиста кожа и нежно масирајте со лесни движења.

Спецификации

Бренд
DR.SCHELLER

Карактеристики

Боја на производот
Портокалова

Ананас ID

Шифра на производот
XSM34D9E60

EAN /   код

EAN /   код
4051424550318

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.