Selected image for Дрвена кујнска даска ек6-11

Дрвена кујнска даска ек6-11

295ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

Дрвена кујнска даска ек6-11

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
XP176DFEWF

EAN /   код

EAN /   код
ANWWZB63QE
295ДЕН

Опис на производот

Дрвена кујнска даска ек6-11

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
XP176DFEWF

EAN /   код

EAN /   код
ANWWZB63QE
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.