Selected image for Држач За Цуцла Пудра

Држач За Цуцла Пудра

Loco Croco
250ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

Држач за цуцла пудра
• Држачот за цуцли го спречува паѓањето на цуцлата, ја одржува чиста и овозможува да му е постојано на дофат на бебето.
• Наменет е за сите видови на цуцли лажливки.
• Држачот е изработен од 100% памучна ткаенина.
• Лесно се закачува на бебешката облека и истата не ја оштетува.
• Дизајнот и боите се специјално направени за бебињата.
• Наменет е за бебиња од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 4x1x26 cm.
• Димензии на пакувањето: 11x1x27 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Димензии на производот: 4x1x26 cm
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
M3GORI00BC

EAN /   код

EAN /   код
ANIAWVCEJM
250ДЕН

Опис на производот

Држач за цуцла пудра
• Држачот за цуцли го спречува паѓањето на цуцлата, ја одржува чиста и овозможува да му е постојано на дофат на бебето.
• Наменет е за сите видови на цуцли лажливки.
• Држачот е изработен од 100% памучна ткаенина.
• Лесно се закачува на бебешката облека и истата не ја оштетува.
• Дизајнот и боите се специјално направени за бебињата.
• Наменет е за бебиња од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 4x1x26 cm.
• Димензии на пакувањето: 11x1x27 cm.

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.22 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем
Пол
Унисекс
Материјал
100% Памук
Други карактеристики
Димензии на производот: 4x1x26 cm
Возраст
0+ месеци

Ананас ID

Шифра на производот
M3GORI00BC

EAN /   код

EAN /   код
ANIAWVCEJM
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.