Selected image for Држач за хартија дрвено ек 80-4

Држач за хартија дрвено ек 80-4

359ДЕН

Боја:Крем

Опис на производот

Држач за хартија дрвено ек 80-4

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
GM85VCTXFF

EAN /   код

EAN /   код
ANJGB1S3PG
359ДЕН

Опис на производот

Држач за хартија дрвено ек 80-4

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Крем

Ананас ID

Шифра на производот
GM85VCTXFF

EAN /   код

EAN /   код
ANJGB1S3PG
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.