Selected image for Држач за машина за перење ц470

Држач за машина за перење ц470

Хомакс
980ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Држач за машина за перење ц470

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
EVW38AL7NM

EAN /   код

EAN /   код
ANPLGOZMIC
980ДЕН

Опис на производот

Држач за машина за перење ц470

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
EVW38AL7NM

EAN /   код

EAN /   код
ANPLGOZMIC
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.