Selected image for Држач за машина за перење цд 471

Држач за машина за перење цд 471

Хомакс
890ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Држач за машина за перење цд 471

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
W7X38I2LGF

EAN /   код

EAN /   код
ANTLGOZE23
890ДЕН

Опис на производот

Држач за машина за перење цд 471

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.9 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
W7X38I2LGF

EAN /   код

EAN /   код
ANTLGOZE23
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.