Selected image for Држач за салфетки декор аб

Држач за салфетки декор аб

Хомакс
119ДЕН

Боја:Сребрена

Опис на производот

Држач за салфетки декор аб

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
GHL76W93UV

EAN /   код

EAN /   код
ANVUYB6HD7
119ДЕН

Опис на производот

Држач за салфетки декор аб

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
0.87 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сребрена

Ананас ID

Шифра на производот
GHL76W93UV

EAN /   код

EAN /   код
ANVUYB6HD7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.