Selected image for Држач за шампон ек188-39

Држач за шампон ек188-39

Хомакс
320ДЕН

Боја:Бела

Опис на производот

Држач за шампон ек188-39

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
WCJ3816RQ2

EAN /   код

EAN /   код
AN2YHOZUKG
320ДЕН

Опис на производот

Држач за шампон ек188-39

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Тежина и димензии

Тежина
1.12 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
WCJ3816RQ2

EAN /   код

EAN /   код
AN2YHOZUKG
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.