Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can
Slike DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can

DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can

POLLEO SPORT
420ДЕН

Боја:Бела

Информации за испорака

Опис на производот

DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can

Мотивирачки чаши од DC Comics кои можат да ве насмеат, расположат и мотивираат!

Вашиот омилен пијалок има уште подобар вкус ако го пиете од омилената чаша.

Изберете чаша од новата линија DC Comics и ќе ве насмее со својата инспиративна порака и графика.

Чашата „Фати ме ако можеш“ ќе го разбуди вистинскиот Flash што лежи во тебе!

Ако давате се од себе секој ден да ја користите моќта на натчовечката брзина да биде уште подобра, тогаш мотивот Flash е создаден за вас.

Изберете чаша со вашиот омилен херој. Започнете го денот мотивирано и со позитивни мисли!

Карактеристики:

  • Може да се користи во микробранова печка.
  • Може да се мие во машина за миење садови.
  • Капацитет: 200 ml
  • Модерен дизајн
  • Лого на суперхерој

Спецификации

Бренд
DC Comics

Карактеристики

Тип на производ
Термо-чаши
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4R6O4MQ2JT

EAN /   код

EAN /   код
3858892297445
420ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

DS COMICS Шолја Hero Core Mug Flash - Catch Me If You Can

Мотивирачки чаши од DC Comics кои можат да ве насмеат, расположат и мотивираат!

Вашиот омилен пијалок има уште подобар вкус ако го пиете од омилената чаша.

Изберете чаша од новата линија DC Comics и ќе ве насмее со својата инспиративна порака и графика.

Чашата „Фати ме ако можеш“ ќе го разбуди вистинскиот Flash што лежи во тебе!

Ако давате се од себе секој ден да ја користите моќта на натчовечката брзина да биде уште подобра, тогаш мотивот Flash е создаден за вас.

Изберете чаша со вашиот омилен херој. Започнете го денот мотивирано и со позитивни мисли!

Карактеристики:

  • Може да се користи во микробранова печка.
  • Може да се мие во машина за миење садови.
  • Капацитет: 200 ml
  • Модерен дизајн
  • Лого на суперхерој

Спецификации

Бренд
DC Comics

Карактеристики

Тип на производ
Термо-чаши
Боја на производот
Бела

Ананас ID

Шифра на производот
4R6O4MQ2JT

EAN /   код

EAN /   код
3858892297445
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.