0 thumbnail image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
1 thumbnail image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
2 thumbnail image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
3 thumbnail image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
4 thumbnail image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
5 thumbnail image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
Selected image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
Selected image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
Selected image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
Selected image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
Selected image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели
Selected image for DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели

DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели

D Sport
3.799 ДЕНЗаштеда 1.520 ДЕН
2.279ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
6S8WFLUD5A

EAN /   код

EAN /   код
8053191198133
3.799 ДЕНЗаштеда 1.520 ДЕН
2.279ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

DUCATI Детски патики Barsaba 3 црвено-бели

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.84 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Унисекс
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
6S8WFLUD5A

EAN /   код

EAN /   код
8053191198133
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.