Selected image for DUCATI Маица PIQUET SIDE

DUCATI Маица PIQUET SIDE

1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
2PJ1A87QVD

EAN /   код

EAN /   код
8053191148749
1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 11/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

Маица

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.46 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бела
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
2PJ1A87QVD

EAN /   код

EAN /   код
8053191148749
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.