0 thumbnail image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
1 thumbnail image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
2 thumbnail image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
3 thumbnail image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
4 thumbnail image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
5 thumbnail image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
Selected image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
Selected image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
Selected image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
Selected image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
Selected image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни
Selected image for DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни

DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни

D Sport
3.799 ДЕНЗаштеда 1.899 ДЕН
1.900ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
4L8WF8IAX4

EAN /   код

EAN /   код
8053191201505
3.799 ДЕНЗаштеда 1.899 ДЕН
1.900ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

DUCATI Машки длабоки патики Barsaba MID 2 црни

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
42

Ананас ID

Шифра на производот
4L8WF8IAX4

EAN /   код

EAN /   код
8053191201505
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.