0 thumbnail image for DUCATI Машки патики Barsaba
1 thumbnail image for DUCATI Машки патики Barsaba
2 thumbnail image for DUCATI Машки патики Barsaba
3 thumbnail image for DUCATI Машки патики Barsaba
4 thumbnail image for DUCATI Машки патики Barsaba
5 thumbnail image for DUCATI Машки патики Barsaba
Selected image for DUCATI Машки патики Barsaba
Selected image for DUCATI Машки патики Barsaba
Selected image for DUCATI Машки патики Barsaba
Selected image for DUCATI Машки патики Barsaba
Selected image for DUCATI Машки патики Barsaba
Selected image for DUCATI Машки патики Barsaba

DUCATI Машки патики Barsaba

D Sport
3.990 ДЕНЗаштеда 2.793 ДЕН
1.197ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

Длабоки патики машки Lifestyle

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црвена
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
KPQNVP9I3M

EAN /   код

EAN /   код
8053191130713
3.990 ДЕНЗаштеда 2.793 ДЕН
1.197ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Длабоки патики машки Lifestyle

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црвена
Сезона
Пролет-Есен
Големина
43

Ананас ID

Шифра на производот
KPQNVP9I3M

EAN /   код

EAN /   код
8053191130713
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.