0 thumbnail image for DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело
1 thumbnail image for DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело
2 thumbnail image for DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело
3 thumbnail image for DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело
Selected image for DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело
Selected image for DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело
Selected image for DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело
Selected image for DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело

DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело

D Sport
2.199 ДЕНЗаштеда 880 ДЕН
1.319ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
1ECWFEPXWU

EAN /   код

EAN /   код
8053191197426
2.199 ДЕНЗаштеда 880 ДЕН
1.319ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

DUCATI машки патики Valencia 4 PS црно-бело

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.83 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки
Големина
35

Ананас ID

Шифра на производот
1ECWFEPXWU

EAN /   код

EAN /   код
8053191197426
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.