0 thumbnail image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
1 thumbnail image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
2 thumbnail image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
3 thumbnail image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
4 thumbnail image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
5 thumbnail image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
Selected image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
Selected image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
Selected image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
Selected image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
Selected image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени
Selected image for DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени

DUCATI Женски патики Barsava 2 GS бело-црвени

D Sport
3.690 ДЕНЗаштеда 2.214 ДЕН
1.476ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бела

Големина

Опис на производот

GSB-Lifestyle женски длабоки патики

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
C93OVV7E9C

EAN /   код

EAN /   код
8053191131086
3.690 ДЕНЗаштеда 2.214 ДЕН
1.476ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

GSB-Lifestyle женски длабоки патики

Спецификации

Бренд
Ducati

Тежина и димензии

Тежина
0.9 kg

Карактеристики

Пол
Женски
Боја на производот
Бела
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
C93OVV7E9C

EAN /   код

EAN /   код
8053191131086
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.