0 thumbnail image for DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени
1 thumbnail image for DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени
2 thumbnail image for DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени
3 thumbnail image for DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени
Selected image for DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени
Selected image for DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени
Selected image for DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени
Selected image for DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени

DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени

1.799 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
1.439ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Шарена

Големина

Опис на производот

DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени

Спецификации

Бренд
DUDINO

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
5RKH2ZZ7B1

EAN /   код

EAN /   код
0790910804804
1.799 ДЕНЗаштеда 360 ДЕН
1.439ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

DUDINO Сандали за девојки Zizi шарени

Спецификации

Бренд
DUDINO

Тежина и димензии

Тежина
0.77 kg

Карактеристики

Боја на производот
Шарена
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Лето
Големина
29

Ананас ID

Шифра на производот
5RKH2ZZ7B1

EAN /   код

EAN /   код
0790910804804
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.