0 thumbnail image for Дуксер детски машки
1 thumbnail image for Дуксер детски машки
2 thumbnail image for Дуксер детски машки
Selected image for Дуксер детски машки
Selected image for Дуксер детски машки
Selected image for Дуксер детски машки

Дуксер детски машки

Феникс
950 ДЕНЗаштеда 143 ДЕН
808ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

Материјал: 90% Памук 10% Полиестер

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
14.0

Ананас ID

Шифра на производот
U9W23RDO7B

EAN /   код

EAN /   код
ANB5TO2W13
950 ДЕНЗаштеда 143 ДЕН
808ДЕН
Понудата важи од 05/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

Материјал: 90% Памук 10% Полиестер

Спецификации

Бренд
ДРУГ БРЕНД

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки
Големина
14.0

Ананас ID

Шифра на производот
U9W23RDO7B

EAN /   код

EAN /   код
ANB5TO2W13
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.