Slike DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean
Slike DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean
Slike DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean
Slike DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean
Slike DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean
Slike DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean
Slike DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean
Slike DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean

DYSON Бежична правосмукалка v11 total clean

АНАНАС ШОП
45.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
Време на полнење:4.5 часа
Време на користење:До 60 минути
Филтрација:Филтрација на цела машина​
Волумен на корпа​:0.77 L
Моќ на вшмукување (Boost Mode):185 AW
Тежина:3 kg
Висина:1,261 mm
Должина:261 mm
Ширина:250 mm
• Во кутијата
Dyson V11 Total Clean
Motorbar™ глава за чистење
Глава за чистење на Motorbar™ Моторизирано, длабинско чистење од раб до раб со технологија за одплеткување.
Комбинирана алатка
Алатка за пукнатини
Полнач
Мека глава за чистење со ролер
Изработен со мек ткаен најлон и антистатички јаглеродни влакна, за тврди подови.
Адаптер со мал дофат

Спецификации

Бренд
Dyson

Ананас ID

Шифра на производот
0HTJ07VDPG

EAN /   код

EAN /   код
ANZXR30O22
45.990ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
Време на полнење:4.5 часа
Време на користење:До 60 минути
Филтрација:Филтрација на цела машина​
Волумен на корпа​:0.77 L
Моќ на вшмукување (Boost Mode):185 AW
Тежина:3 kg
Висина:1,261 mm
Должина:261 mm
Ширина:250 mm
• Во кутијата
Dyson V11 Total Clean
Motorbar™ глава за чистење
Глава за чистење на Motorbar™ Моторизирано, длабинско чистење од раб до раб со технологија за одплеткување.
Комбинирана алатка
Алатка за пукнатини
Полнач
Мека глава за чистење со ролер
Изработен со мек ткаен најлон и антистатички јаглеродни влакна, за тврди подови.
Адаптер со мал дофат

Спецификации

Бренд
Dyson

Ананас ID

Шифра на производот
0HTJ07VDPG

EAN /   код

EAN /   код
ANZXR30O22

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.