Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)
Slike DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)

DYSON Правосмукалка v8 absolute (476547)

АНАНАС ШОП
36.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
Тежина:2.4 kg
Време на полнење:5 часа
Циклонска технологија:15 циклони
Филтрација:Филтрација на цела машина
Волумен на корпа:0,54 L
Максимално време на работа:40 минути
Висина:125.6 cm
Должина:22 cm
Ширина:24.9 cm
• Во кутијата
- Dyson V8 Absolute
- Fluffy™ глава за чистење
- Алатка за завртки за коса
- Комбинирана алатка
- Станица за полнење
- Алатка за ткаенини и душеци
- Motorbar™ Глава за чистење
- 43 лопатки за отплеткување автоматски ја чистат завитканата коса од лентата со четка додека чистите.
- Алатка за пукнатини
- Полнач
- Врвен адаптер
- Четка за тврдокорна нечистотија

• Четка за тврдокорна нечистотија
Крутите најлонски влакна ја отстрануваат тврдоглавата нечистотија од подот и мебелот.


• Алатка за ткаенини и душеци
Ги отстранува нечистотиите и алергените од душеците и тапацирот.


• Врвен адаптер
Се наведнува и заклучува под различни агли. Одговара на која било компатибилна алатка за ефективно чистење на тешко достапни високи места од вашиот дом.

• 43 лопатки за отстранување на влакна
Поликарбонатните лопатки ги креваат заплетканите прамени од лентата со четка, испраќајќи ги директно во корпата.


• Акустична контрола
Лесниот вакуум Dyson V8™ е акустично контролиран за да се намали бучната турбуленција.


• Dyson дигитален мотор V8
Врти до 110.000 вртежи во минута за да генерира моќно вшмукување на Dyson.


• Батерија со шест ќелии со густа енергија
Поликарбонатните лопатки ги креваат заплетканите прамени од лентата со четка, испраќајќи ги директно во корпата.


• Целосно запечатена филтрација
Заробува 99,99% од микроскопските честички со големина од 0,3 микрони.‡ Исфрла почист воздух.

Спецификации

Бренд
Dyson

Ананас ID

Шифра на производот
LITJ0Y2X9I

EAN /   код

EAN /   код
ANAWR30AMG
36.590ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
Тежина:2.4 kg
Време на полнење:5 часа
Циклонска технологија:15 циклони
Филтрација:Филтрација на цела машина
Волумен на корпа:0,54 L
Максимално време на работа:40 минути
Висина:125.6 cm
Должина:22 cm
Ширина:24.9 cm
• Во кутијата
- Dyson V8 Absolute
- Fluffy™ глава за чистење
- Алатка за завртки за коса
- Комбинирана алатка
- Станица за полнење
- Алатка за ткаенини и душеци
- Motorbar™ Глава за чистење
- 43 лопатки за отплеткување автоматски ја чистат завитканата коса од лентата со четка додека чистите.
- Алатка за пукнатини
- Полнач
- Врвен адаптер
- Четка за тврдокорна нечистотија

• Четка за тврдокорна нечистотија
Крутите најлонски влакна ја отстрануваат тврдоглавата нечистотија од подот и мебелот.


• Алатка за ткаенини и душеци
Ги отстранува нечистотиите и алергените од душеците и тапацирот.


• Врвен адаптер
Се наведнува и заклучува под различни агли. Одговара на која било компатибилна алатка за ефективно чистење на тешко достапни високи места од вашиот дом.

• 43 лопатки за отстранување на влакна
Поликарбонатните лопатки ги креваат заплетканите прамени од лентата со четка, испраќајќи ги директно во корпата.


• Акустична контрола
Лесниот вакуум Dyson V8™ е акустично контролиран за да се намали бучната турбуленција.


• Dyson дигитален мотор V8
Врти до 110.000 вртежи во минута за да генерира моќно вшмукување на Dyson.


• Батерија со шест ќелии со густа енергија
Поликарбонатните лопатки ги креваат заплетканите прамени од лентата со четка, испраќајќи ги директно во корпата.


• Целосно запечатена филтрација
Заробува 99,99% од микроскопските честички со големина од 0,3 микрони.‡ Исфрла почист воздух.

Спецификации

Бренд
Dyson

Ананас ID

Шифра на производот
LITJ0Y2X9I

EAN /   код

EAN /   код
ANAWR30AMG

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Можеби ќе ви се допадне

Мислиме дека навистина би ти се допаднале следните производи

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.