Slike DYSON Вакум правосмукалка v10 absolute 2022 –
Slike DYSON Вакум правосмукалка v10 absolute 2022 –

DYSON Вакум правосмукалка v10 absolute 2022 –

АНАНАС ШОП
43.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Спецификации:
Тежина – 2,67 кг
Волумен на резервоарот – 0,76 l
Време на полнење – 3,5 ч
Работно време – До 60 минути
Филтрација – 99,99% филтрација до 0,3 микрони 2
Воздушна јачина – 151 AW
Висина – 1249 мм
Должина – 250 мм
Ширина – 256 мм
• Моќна безжична правосмукалка Dyson V10 Abslolute!
До 60 минути постојана моќ на вшмукување
Моторна лента и мека ротирачка четка
Моќта на подната правосмукалка
HEPA филтер – погоден за луѓе со алергии

Спецификации

Бренд
Dyson

Ананас ID

Шифра на производот
LRTJ0Z6OU7

EAN /   код

EAN /   код
ANAXR30OO7
43.490ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

• Спецификации:
Тежина – 2,67 кг
Волумен на резервоарот – 0,76 l
Време на полнење – 3,5 ч
Работно време – До 60 минути
Филтрација – 99,99% филтрација до 0,3 микрони 2
Воздушна јачина – 151 AW
Висина – 1249 мм
Должина – 250 мм
Ширина – 256 мм
• Моќна безжична правосмукалка Dyson V10 Abslolute!
До 60 минути постојана моќ на вшмукување
Моторна лента и мека ротирачка четка
Моќта на подната правосмукалка
HEPA филтер – погоден за луѓе со алергии

Спецификации

Бренд
Dyson

Ананас ID

Шифра на производот
LRTJ0Z6OU7

EAN /   код

EAN /   код
ANAXR30OO7
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.