Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute
Slike DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute

DYSON Вакум правосмукалка v12 detect slim absolute

АНАНАС ШОП
50.990 ДЕНЗаштеда 5.500 ДЕН
45.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
Тежина:2 kg
Време на полнење:4 часа
Време на користење:До 60 минути
Циклонска технологија:11 циклони
Филтрација:Филтрација на цела машина
Волумен на корпа:0,1 галон
Моќ на вшмукување (Boost Mode):150 AW
Висина:1247 mm
Должина:251.46 mm
Ширина:248 mm

• Во кутијата
- Dyson V12 Detect Slim Absolute
- Laser Slim Fluffy™ Глава за чистење
- Алатка за завртки на коса
- Комбинирана алатка
- Канистер на рачка
- Полнач
- Алатка за ткаенини и душеци
- Motorbar™ Глава за чистење
- 43 лопатки за отплеткување автоматски ја чистат завитканата коса од лентата на четка додека чистите.
- Алатка за пукнатини
- Станица за полнење
Врвен адаптер
• Технолошки карактеристики
- Главата за чистење Laser Slim Fluffy™ има ласер што ги детектира честичките што вообичаено не можете да ги видите
Прецизниот аголен ласер прави невидлива прашина видлива на тврдите подови - за да не пропуштите ништо.

- Ја брои и мери големината на честичките од прашина⁺⁺
Пиезо сензорот постојано ги димензионира и брои честичките прашина - автоматски го зголемува вшмукувањето и моќноста кога е потребно.⁺⁺
Научен доказ за длабоко чистење
LCD екранот покажува што е вшмукувано, прикажувајќи научен доказ за длабоко чистење во реално време.⁺

• Основни карактеристики

Мотор Dyson Hyperdymium™
Моторот Dyson Hyperdymium™ се врти до 125.000 вртежи во минута за да генерира моќно вшмукување за длабоко чистење.


Root Cyclone™ технологија
11 коренски циклони генерираат центрифугални сили до 100.000 g за да ја фатат прашината и остатоците од протокот на воздух, така што нема губење на вшмукување.


Енергетски густа батерија
Секоја батерија обезбедува до 60 минути работно време за чистење насекаде околу вашиот дом.*

Спецификации

Бренд
Dyson

Ананас ID

Шифра на производот
DNTJ0K26LC

EAN /   код

EAN /   код
ANJXR30ANK
50.990 ДЕНЗаштеда 5.500 ДЕН
45.490ДЕН
Понудата важи од 01/12/2023 до 06/12/2023

Информации за испорака

Опис на производот

Спецификации:
Тежина:2 kg
Време на полнење:4 часа
Време на користење:До 60 минути
Циклонска технологија:11 циклони
Филтрација:Филтрација на цела машина
Волумен на корпа:0,1 галон
Моќ на вшмукување (Boost Mode):150 AW
Висина:1247 mm
Должина:251.46 mm
Ширина:248 mm

• Во кутијата
- Dyson V12 Detect Slim Absolute
- Laser Slim Fluffy™ Глава за чистење
- Алатка за завртки на коса
- Комбинирана алатка
- Канистер на рачка
- Полнач
- Алатка за ткаенини и душеци
- Motorbar™ Глава за чистење
- 43 лопатки за отплеткување автоматски ја чистат завитканата коса од лентата на четка додека чистите.
- Алатка за пукнатини
- Станица за полнење
Врвен адаптер
• Технолошки карактеристики
- Главата за чистење Laser Slim Fluffy™ има ласер што ги детектира честичките што вообичаено не можете да ги видите
Прецизниот аголен ласер прави невидлива прашина видлива на тврдите подови - за да не пропуштите ништо.

- Ја брои и мери големината на честичките од прашина⁺⁺
Пиезо сензорот постојано ги димензионира и брои честичките прашина - автоматски го зголемува вшмукувањето и моќноста кога е потребно.⁺⁺
Научен доказ за длабоко чистење
LCD екранот покажува што е вшмукувано, прикажувајќи научен доказ за длабоко чистење во реално време.⁺

• Основни карактеристики

Мотор Dyson Hyperdymium™
Моторот Dyson Hyperdymium™ се врти до 125.000 вртежи во минута за да генерира моќно вшмукување за длабоко чистење.


Root Cyclone™ технологија
11 коренски циклони генерираат центрифугални сили до 100.000 g за да ја фатат прашината и остатоците од протокот на воздух, така што нема губење на вшмукување.


Енергетски густа батерија
Секоја батерија обезбедува до 60 минути работно време за чистење насекаде околу вашиот дом.*

Спецификации

Бренд
Dyson

Ананас ID

Шифра на производот
DNTJ0K26LC

EAN /   код

EAN /   код
ANJXR30ANK

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.