0 thumbnail image for E-GREEN Кабел UTP лепенка Cat6 20m црна
1 thumbnail image for E-GREEN Кабел UTP лепенка Cat6 20m црна
Selected image for E-GREEN Кабел UTP лепенка Cat6 20m црна
Selected image for E-GREEN Кабел UTP лепенка Cat6 20m црна

E-GREEN Кабел UTP лепенка Cat6 20m црна

AНАНАС ШОП
391 ДЕНЗаштеда 81 ДЕН
310ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Боја:Црна

Опис на производот

UTP Стандарден мрежен кабел

  • Категорија: 6e
  • Поврзувања на едната страна: RJ-45 (машки)
  • Поврзувања од другата страна: RJ-45 (машки)
  • Должина: 20 m

Спецификации

Бренд
E-GREEN

Тежина и димензии

Тежина
1.2 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна
Должина на кабелот
20 M
Други карактеристики
Тип на кабел: Мрежен кабел; Мрежен стандард: UTP категорија 6e; Конектор 1: RJ-45 (машки); Конектор 2: RJ-45 (машки);

Ананас ID

Шифра на производот
4E22O4QOR0

EAN /   код

EAN /   код
8606019540531
391 ДЕНЗаштеда 81 ДЕН
310ДЕН
Понудата важи од 15/04/2024 до 30/04/2024

Опис на производот

UTP Стандарден мрежен кабел

  • Категорија: 6e
  • Поврзувања на едната страна: RJ-45 (машки)
  • Поврзувања од другата страна: RJ-45 (машки)
  • Должина: 20 m

Спецификации

Бренд
E-GREEN

Тежина и димензии

Тежина
1.2 kg

Дизајн

Боја на производот
Црна
Должина на кабелот
20 M
Други карактеристики
Тип на кабел: Мрежен кабел; Мрежен стандард: UTP категорија 6e; Конектор 1: RJ-45 (машки); Конектор 2: RJ-45 (машки);

Ананас ID

Шифра на производот
4E22O4QOR0

EAN /   код

EAN /   код
8606019540531
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.