0 thumbnail image for Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена
1 thumbnail image for Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена
2 thumbnail image for Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена
Selected image for Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена
Selected image for Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена
Selected image for Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена

Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена

D Sport
3.199 ДЕНЗаштеда 1.280 ДЕН
1.919ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Зимзелени

Големина

Опис на производот

Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зимзелени
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
38K2U8V476

EAN /   код

EAN /   код
2000022253420
3.199 ДЕНЗаштеда 1.280 ДЕН
1.919ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Eastbound ADUR машка јакна, зимзелена

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.5 kg

Карактеристики

Боја на производот
Зимзелени
Пол
Машки
Големина
XL

Ананас ID

Шифра на производот
38K2U8V476

EAN /   код

EAN /   код
2000022253420
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.