0 thumbnail image for EASTBOUND Детски машки дуксер GENERATION црвен
1 thumbnail image for EASTBOUND Детски машки дуксер GENERATION црвен
2 thumbnail image for EASTBOUND Детски машки дуксер GENERATION црвен
Selected image for EASTBOUND Детски машки дуксер GENERATION црвен
Selected image for EASTBOUND Детски машки дуксер GENERATION црвен
Selected image for EASTBOUND Детски машки дуксер GENERATION црвен

EASTBOUND Детски машки дуксер GENERATION црвен

D Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 945 ДЕН
945ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црвена

Големина

Опис на производот

• Боја: Црвена
• Спорт: начин на живот
• Програма: Детска

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.55 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
8Y

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
7KENVNWRUL

EAN /   код

EAN /   код
8600605379512
1.890 ДЕНЗаштеда 945 ДЕН
945ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Боја: Црвена
• Спорт: начин на живот
• Програма: Детска

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.55 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црвена
Пол
Машки
Сезона
Пролет-Есен
Големина
8Y

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
7KENVNWRUL

EAN /   код

EAN /   код
8600605379512
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.