Selected image for EASTBOUND Дуксер rose

EASTBOUND Дуксер rose

D Sport
1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Мента

Големина

Опис на производот

•EASTBOUND е бренд на спортска облека и обувки, со фокус на квалитетот, стилот и перформансите.
•Обувките EASTBOUND се направени за да обезбедат исклучителна поддршка и удобност на стапалата, додека облеката е дизајнирана да овозможи слобода на движење и да обезбеди удобност.
•EASTBOUND е бренд кој се придржува до високи стандарди за квалитет и дизајн, со цел да им обезбеди на своите клиенти производи кои ќе ги воодушеват.
•Тие се комбинација од прифатлива цена и висок квалитет, достапни за секого, од спортисти до оние кои бараат удобност и модерен стил во секојдневниот живот.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
MYK90E16RB

EAN /   код

EAN /   код
2000022242530
1.999 ДЕНЗаштеда 600 ДЕН
1.399ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

•EASTBOUND е бренд на спортска облека и обувки, со фокус на квалитетот, стилот и перформансите.
•Обувките EASTBOUND се направени за да обезбедат исклучителна поддршка и удобност на стапалата, додека облеката е дизајнирана да овозможи слобода на движење и да обезбеди удобност.
•EASTBOUND е бренд кој се придржува до високи стандарди за квалитет и дизајн, со цел да им обезбеди на своите клиенти производи кои ќе ги воодушеват.
•Тие се комбинација од прифатлива цена и висок квалитет, достапни за секого, од спортисти до оние кои бараат удобност и модерен стил во секојдневниот живот.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.66 kg

Карактеристики

Боја на производот
Мента
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Есен
Големина
M

Ананас ID

Шифра на производот
MYK90E16RB

EAN /   код

EAN /   код
2000022242530
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.