Selected image for EASTBOUND Комплет тренерки forest

EASTBOUND Комплет тренерки forest

D Sport
3.699 ДЕНЗаштеда 1.110 ДЕН
2.589ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Сива

Големина

Опис на производот

•EASTBOUND е бренд на спортска облека и обувки, со фокус на квалитетот, стилот и перформансите.
•Обувките EASTBOUND се направени за да обезбедат исклучителна поддршка и удобност на стапалата, додека облеката е дизајнирана да овозможи слобода на движење и да обезбеди удобност.
•EASTBOUND е бренд кој се придржува до високи стандарди за квалитет и дизајн, со цел да им обезбеди на своите клиенти производи кои ќе ги воодушеват.
•Тие се комбинација од прифатлива цена и висок квалитет, достапни за секого, од спортисти до оние кои бараат удобност и модерен стил во секојдневниот живот.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
12Y

Ананас ID

Шифра на производот
XDL90JI6RO

EAN /   код

EAN /   код
2000022242929
3.699 ДЕНЗаштеда 1.110 ДЕН
2.589ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

•EASTBOUND е бренд на спортска облека и обувки, со фокус на квалитетот, стилот и перформансите.
•Обувките EASTBOUND се направени за да обезбедат исклучителна поддршка и удобност на стапалата, додека облеката е дизајнирана да овозможи слобода на движење и да обезбеди удобност.
•EASTBOUND е бренд кој се придржува до високи стандарди за квалитет и дизајн, со цел да им обезбеди на своите клиенти производи кои ќе ги воодушеват.
•Тие се комбинација од прифатлива цена и висок квалитет, достапни за секого, од спортисти до оние кои бараат удобност и модерен стил во секојдневниот живот.

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.6 kg

Карактеристики

Боја на производот
Сива
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Есен
Големина
12Y

Ананас ID

Шифра на производот
XDL90JI6RO

EAN /   код

EAN /   код
2000022242929
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.