Selected image for EASTBOUND Маица детска g summer tee

EASTBOUND Маица детска g summer tee

899 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
719ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

EASTBOUND Маица детска g summer tee

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
10Y

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
FZAXWFFT18

EAN /   код

EAN /   код
8600605430909
899 ДЕНЗаштеда 180 ДЕН
719ДЕН
Понудата важи од 13/06/2024 до 17/06/2024

Опис на производот

EASTBOUND Маица детска g summer tee

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.47 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Пролет
Големина
10Y

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
FZAXWFFT18

EAN /   код

EAN /   код
8600605430909
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconVisa secure card iconDiners card icon
Nlb bank icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.