0 thumbnail image for EASTBOUND Машка јакна од маслиново парка
1 thumbnail image for EASTBOUND Машка јакна од маслиново парка
2 thumbnail image for EASTBOUND Машка јакна од маслиново парка
Selected image for EASTBOUND Машка јакна од маслиново парка
Selected image for EASTBOUND Машка јакна од маслиново парка
Selected image for EASTBOUND Машка јакна од маслиново парка

EASTBOUND Машка јакна од маслиново парка

D Sport
7.199 ДЕНЗаштеда 3.599 ДЕН
3.600ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Маслинеста

Големина

Опис на производот

• Качулка со крзно
• Два странични џебови
• Џеб на градите

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
CYAMVUP4DU

EAN /   код

EAN /   код
8600605349539
7.199 ДЕНЗаштеда 3.599 ДЕН
3.600ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Качулка со крзно
• Два странични џебови
• Џеб на градите

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Маслинеста
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
CYAMVUP4DU

EAN /   код

EAN /   код
8600605349539
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.