0 thumbnail image for EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна
1 thumbnail image for EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна
2 thumbnail image for EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна
3 thumbnail image for EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна
Selected image for EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна
Selected image for EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна
Selected image for EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна
Selected image for EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна

EASTBOUND Машка кратка јакна обична црна

D Sport
5.499 ДЕНЗаштеда 1.650 ДЕН
3.849ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Со качулка
• Два странични џебови
• Џеб на градите

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
1DBMVWW7D4

EAN /   код

EAN /   код
8600605349386
5.499 ДЕНЗаштеда 1.650 ДЕН
3.849ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Со качулка
• Два странични џебови
• Џеб на градите

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.93 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Машки

Сезона

Сезона
Зима
Големина
XXL

Ананас ID

Шифра на производот
1DBMVWW7D4

EAN /   код

EAN /   код
8600605349386
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.