0 thumbnail image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
1 thumbnail image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
2 thumbnail image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
3 thumbnail image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
4 thumbnail image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
5 thumbnail image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
Selected image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
Selected image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
Selected image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
Selected image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
Selected image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни
Selected image for EASTBOUND Машки патики Бонди црни

EASTBOUND Машки патики Бонди црни

D Sport
2.599 ДЕНЗаштеда 1.559 ДЕН
1.040ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

Длабоки машки патики GSB-Lifestyle

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
XK3OVIX5WI

EAN /   код

EAN /   код
2000018891490
2.599 ДЕНЗаштеда 1.559 ДЕН
1.040ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

Длабоки машки патики GSB-Lifestyle

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.86 kg

Карактеристики

Пол
Машки
Боја на производот
Црна
Сезона
Пролет-Есен
Големина
39

Ананас ID

Шифра на производот
XK3OVIX5WI

EAN /   код

EAN /   код
2000018891490
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.