0 thumbnail image for EASTBOUND Женска јакна обична црна
1 thumbnail image for EASTBOUND Женска јакна обична црна
2 thumbnail image for EASTBOUND Женска јакна обична црна
Selected image for EASTBOUND Женска јакна обична црна
Selected image for EASTBOUND Женска јакна обична црна
Selected image for EASTBOUND Женска јакна обична црна

EASTBOUND Женска јакна обична црна

D Sport
6.290 ДЕНЗаштеда 1.887 ДЕН
4.403ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Со качулка
• Два странични џебови

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.88 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
М

Ананас ID

Шифра на производот
X5QL2I18H1

EAN /   код

EAN /   код
8600605350313
6.290 ДЕНЗаштеда 1.887 ДЕН
4.403ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Со качулка
• Два странични џебови

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.88 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
М

Ананас ID

Шифра на производот
X5QL2I18H1

EAN /   код

EAN /   код
8600605350313
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.