0 thumbnail image for EASTBOUND Женска крема за долга крзнена јакна
1 thumbnail image for EASTBOUND Женска крема за долга крзнена јакна
2 thumbnail image for EASTBOUND Женска крема за долга крзнена јакна
Selected image for EASTBOUND Женска крема за долга крзнена јакна
Selected image for EASTBOUND Женска крема за долга крзнена јакна
Selected image for EASTBOUND Женска крема за долга крзнена јакна

EASTBOUND Женска крема за долга крзнена јакна

D Sport
6.799 ДЕНЗаштеда 2.040 ДЕН
4.759ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Бордо

Големина

Опис на производот

• Качулка со крзно
• Два странични џебови

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.88 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бордо
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
Z8OMVGZ508

EAN /   код

EAN /   код
8600605350153
6.799 ДЕНЗаштеда 2.040 ДЕН
4.759ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Качулка со крзно
• Два странични џебови

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.88 kg

Карактеристики

Боја на производот
Бордо
Пол
Женски

Сезона

Сезона
Зима
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
Z8OMVGZ508

EAN /   код

EAN /   код
8600605350153
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.