0 thumbnail image for EASTBOUND Женска тренерка црна
1 thumbnail image for EASTBOUND Женска тренерка црна
2 thumbnail image for EASTBOUND Женска тренерка црна
Selected image for EASTBOUND Женска тренерка црна
Selected image for EASTBOUND Женска тренерка црна
Selected image for EASTBOUND Женска тренерка црна

EASTBOUND Женска тренерка црна

D Sport
1.890 ДЕНЗаштеда 945 ДЕН
945ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Боја:Црна

Големина

Опис на производот

• Еластичен појас со јамка
• Два странични џебови

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
2VOMVND8WV

EAN /   код

EAN /   код
8600605382895
1.890 ДЕНЗаштеда 945 ДЕН
945ДЕН
Понудата важи од 17/05/2024 до 31/05/2024

Опис на производот

• Еластичен појас со јамка
• Два странични џебови

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Тежина и димензии

Тежина
0.7 kg

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Големина
S

Ананас ID

Шифра на производот
2VOMVND8WV

EAN /   код

EAN /   код
8600605382895
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Verificiran badge

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.