Slike EASTBOUND Женска тренерка со растегливо руно EBW688-BLK црна
Slike EASTBOUND Женска тренерка со растегливо руно EBW688-BLK црна

EASTBOUND Женска тренерка со растегливо руно EBW688-BLK црна

D Sport
1.890ДЕН

Боја:Црна

Големина

Информации за испорака

Опис на производот

EASTBOUND Женски тренерки со долни панталони Wms растеглив Fleece Ebw688-Blk црни

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Бангладеш
Големина
S

Материјал

Материјал за тока
Да

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
5DSMVRSPTI

EAN /   код

EAN /   код
8600605299803
1.890ДЕН

Информации за испорака

Опис на производот

EASTBOUND Женски тренерки со долни панталони Wms растеглив Fleece Ebw688-Blk црни

Спецификации

Бренд
EASTBOUND

Карактеристики

Боја на производот
Црна
Пол
Женски
Сезона
Пролет-Есен
Земја на потекло
Бангладеш
Големина
S

Материјал

Материјал за тока
Да

Информации за нега

Може да се мие
Да

Ананас ID

Шифра на производот
5DSMVRSPTI

EAN /   код

EAN /   код
8600605299803
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon
Maestro credit card iconMaster credit card iconvisa secure card iconDiners card icon

Известување за колачиња

При користење на која било страница на веб-страницата ananas.mk, компанијата Ананас може да зачува одредени информации на уредот на корисникот, преку „колачиња“.